Baletní tyče

Baletní tyč je po baletizolu základem každého baletního sálu. Naše baletní tyče splňují nejnáročnější požadavky každodenního provozu profesionálních zkušeben nebo tanečních sálů uměleckých škol.

Velkou výhodou je výroba držáků a stojanů na zakázku, kde si můžete přizpůsobit tvar držáku nebo jeho barvu. Zábradlí dodáváme jako dubovou kulatinu, pečlivě ohoblovanou a přebroušenou a opatřenou bezbarvým nátěrem, aby nedocházelo ke "chlupatění" držadla. Vyrábíme baletní tyče s instalací do země anebo na stěnu. U stojanů si můžete zadat i tvar spodní základny. Kromě standardizované výšky 94 cm u spodní hrany baletní tyče vyrábíme i baletní tyče a stojany s individuální výškou.

Samozřejmostí je také dodávka baletních tyčí a držáku s dvojí instalací držadel pro dospělé a děti. Pokud potřebujete kompletní renovaci sálu, můžete nám ji také svěřit.

Novinkou v našem portfoliu jsou i mobilní baletní tyče, které můžete po baletním sále přemisťovat. U vybraných výrobků si můžete opět zvolit tvar základny. Další možností jsou baletní tyče s nastavitelnou výškou, pro univerzální použití.

 

Potřebujete baletní tyče?

Kontaktujte nás