O nás

V červnu roku 2023 jsme oslavili 28 let naší společnosti. I přesto, že jsme v poslední dekádě vyrostli v sebevědomou a svědomitě pracující firmu, nezapomínáme na to s čím jsme v roce 1995 začínali. Nabízet našim zákazníkům výrobky té nejvyšší kvality za příznivou cenu. Pracujeme s materiály a výrobky doslova z celého světa.
 
Během uplynulého čtvrtstoletí jsme se snažili a snažíme rozvíjet i skutečňovat nové myšlenky a nápady. Zvládli jsme i nastražené překážky a problémy, ze kterých jsme se poučili a dělají nás tak silnějšími a odpovědnějšími.
 
Dosavadní růst naší společnosti je spojen s jejím vynikajícím personálem, který odvádí kvalitní řemeslo s velkou empatií k zákazníkovi. Táhneme všichni za jeden provaz a snažíme se pracovat neustále i sami na sobě. V nadcházejících letech máme tedy i další plány na rozvoj naší firmy a k tomu potřebujeme spokojené zákazníky.

Práci děláme s nadšením

Náš současný tým spojuje jedna vlastnost a to je láska ke kultuře a jako takovou se ji snažíme podporovat naší profesionální prací. Jsme šťastní, že můžeme zlepšovat a zvyšovat celkové, nejen technické prostředí a zázemí našich divadel, kin, baletních sálů, kulturních domů a hotelů.

 

Pracujeme všude tam, kde lidé žijí kulturou!

Sponzorujeme

 

Rádi vás poznáme osobně

Kontaktujte nás