Baletní a taneční povrchy

V dřívějších dobách byly taneční povrchy (podlahy pro tanec či balet) nazývány skoro výhradně baletizol nebo také baletisol. Tyto produkty lze využít též jako podlahy pro eventy, či podlahy pro módní přehlídky.

Baletní povrchy dodáváme do škol, ZUŠ, divadel, sálů pro módní přehlídky a nejrůznější eventy. Vyberte si z nejkvalitnějších a cenově dostupných baletních povrchů. Při jejich výběru se můžete opřít o naše dlouholeté zkušenosti. Pokud hledáte baletizol vhodnější na domácí trénování či potřebujete mobilní povrch, je pro Vás Coppélia® jasnou volbou. Největší výběr barev a optimální podmínky pro časté balení a přemisťování z něj činí jedničku v prodeji.

Provádíme profesionální instalaci těchto povrchů do tanečních zkušeben, vč. příslušných podlahářských prací. Samozřejmostí je, že dodáváme i jiné specializované podlahové krytiny.

Využít můžete také jedinečné spojení baletizolu s měkkou a vysoce odolnou gumokorkovou podložkou, která udělá z vaší baletní podlahy velmi pohodlné místo pro trénink baletu, tance, gymnastiky nebo aerobiku. Velmi vhodná kombinace je s baletním povrchem Coppélia®, kde dosáhnete vynikajícího utlumení dopadu za stále nižší cenu než u nejdražších baletních povrchů.

K baletizolu dodáváme také PVC taneční pásky pro spojování baletních povrchů a čistič Coppélius, který nemění optimální skluzové vlastnosti povrchu, je PH neutrální a velmi šetrný k pokožce.

 

Raymonda® - Odpružená taneční podlaha

Nejlepší řešení pro profesionální použití a cvičení pro každý den. Naše řešení oproti skládaným odpruženým podlahám má několik výhod. Tou nejdůležitější je, že taneční podlaha je celoplošně spojená bez viditelných spár, které se neprorýsují do baletního povrchu, a tak nedochází k jeho předčasnému opotřebení a velmi nevzhledným spárám. Odpružená část na bázi mechové pěny lepené k dřevěné ploše nabízí nebývalý komfort při dopadu tanečníků. Spolu s gumokorkovou podložkou, kterou oceníte při došlapu se jedná o nejlepší profesionální taneční podlahu.

Mobilní pokládka

Mobilní pokládka je nejjednodušší a nejlevnější variantou jak začít co nejrychleji tancovat nebo cvičit. Mezi baletizolem a podlahou zde není použito žádného celoplošného lepidla. Naši technici však zajistí, aby baletizol přesně padnul na určené místo a zajistí, aby povrch i tak držel na svém místě. Toto řešení je vhodné tam, kde není možné baletizol trvale spojit s podlahou.

Trvalá pokládka

Při objednání trvalé pokládky zajistíte svému baletizolu delší výdrž a spolu s přípravou podkladu i velmi profesionální vzhled. Kvalitní příprava podkladu totiž zajistí, že baletní podlaha je rovná jako zrcadlo a nejsou v ní vidět nerovnosti podkladu. Na pokládku provedenou naší firmou dáváme záruku 30 měsíců.

Trvalá pokládka s podkladovými vrstvami

Chcete-li od svého tanečního sálu více než jen baletizol, ale opravdovou baletní podlahu, pak je řešení s podkladovými vrstvami to nejlepší pro Vás. Gumokorkové podložky o síle 3 mm udělají i z toho nejobyčejnějšího baletizolu povrch, který ocení každý baletní mistr. Gumokorková podložka pod baletizol zajistí i vynikající tepelnou izolaci a je tak vhodná i pro povrchy, kde se cvičí gymnastika, jóga nebo aerobik.

Další možností jak zvýšit komfort baletní či sportovní podlahy je instalace dřevopodložky o síle 20 mm nebo 40 mm. Spolu s gumokorkovou podložkou pak máte prvotřídní podlahu.

 

Potřebujete baletní či taneční povrch?

Kontaktujte nás