Praní opon a závěsů

Máte-li zájem o profesionální vyčištění nové opony nebo jiných velkých divadelních textilií, jsme tu pro vás. Naše společnost poskytuje šetrné praní opon a divadelních textilií v nealkalickém přípravku, včetně demontáže a montáže.

Naše moderní technologie umožňuje praní textilií o maximální celkové hmotnosti 40 kg (cca 120 m2), přičemž dbáme na kvalitu a bezpečnost celého procesu. Pokud jsou vaše textilie opotřebované nebo poškozené, poskytneme jim po vyprání také krejčovskou péči. Nebo vám nabídneme opony a jiné jevištní textilie nové.

Pokud jsou vaše textilie vybaveny trvalou samozhášivou úpravou, nabízíme vám inovativní technologii C-clean pro čištění zaprášených textilií. Tato metoda čištění probíhá přímo na místě a nevyžaduje demontáž. S tímto speciálním čištěním vystavujeme certifikát o spolehlivosti vyčištěné textilie, která po odstranění hořlavého prachu nepřenáší a nešíří plameny.

Vaše divadelní textilie jsou u nás v bezpečných a odborných rukou. S důrazem na kvalitu služeb a spokojenost zákazníka poskytujeme moderní technologie a pečlivý přístup k zachování a oživení vašich textilií. Naše společnost je vybavena nejlepšími zařízeními a kvalifikovanými pracovníky, kteří se postarají o to, aby vaše textilie vypadaly opět jako nové.

Kontaktujte nás dnes a využijte našich profesionálních služeb vyčištění opon a divadelních textilií. Budeme se starat o jejich dokonalé čištění a obnovu tak, aby vaše kulturní zařízení vynikalo nejen svým uměleckým obsahem, ale i skvělým vzhledem. Pokud vaše opona již nelze praním zachránit, dodáme vám novou oponu a další jevištní textilie včetně montáže.

 

Potřebujete vyprat opony či závěsy?

Kontaktujte nás