Opony a jevištní textilie

Zajistíme vám kompletní dodávku a instalaci textilního vybavení sálů, kromě divadelních opon dodáváme i další jevištní textilie. Poskytujeme odborné šití opon, jevištních textilií, zatemňovacích či akustických závěsů. Provádíme kompletní realizace od projektování až po konečnou instalaci.

Bohatý výběr bavlněných sametů či sametů s technologií Trevira CS otevírá nepřeberné možnosti výběru kvality a barev pro danou aplikaci. Samety pro opony a závěsy máme vždy skladem ve 20 odstínech a minimální skladovou zásobou 300 běžných metrů od každého odstínu a stupně kvality. Základní samety pro opony a závěsy nabízíme ve třech kvalitách - Nora 390 g/m²  pro malé či střední opony a závěsy Claudia 470g/m² a Scarlet 520 g/m² pro střední či velké opony a závěsy. Samety jsou v šíři 140 cm a lze je dodávat s protipožární úpravou, kterou certifikujeme se zkušebními ústavy České republiky.

Pokud vaše opona netrpí závažnými vadami, poskytujeme také službu praní opon a závěsů, což je někdy ekonomičtější řešení. Díky naší technologii můžeme takové oponě dát delší život.

 

Divadelní opona Wagner

Specifický druh otevírání opony typu Wagner vyžaduje i specifický druh ušití včetně znalosti samotného pohonného ústrojí. Navzdory velmi malému zastoupení tohoto oponového systému v České republice jsme se již podíleli na úspěšných realizacích, např. v Národním domě Prostějov.

 

Francouzské opony / pařížské opony

Jako jediná firma v České republice nabízíme výrobu a šití francouzských opon, resp. pařížských opon vč. mechanismů pro jejich ovládání - vytahování. Dlouholeté zkušenosti získané šitím klasických opon zúročujeme v technologii postupu pro výrobu francouzských opon.

 

Malované opony / Malířská plátna

Dodáváme a instalujeme slavnostní malované opony v jakémkoli rozměru. Malířská plátna pro velké kompozice sešíváme unikátní technologií se zárukou 50 let.

Dodáváme i malířská plátna a podkladový materiál (100% len) pro malované divadelní opony. Zakázkově vyráběné podklady pro malované opony šijeme, opatřujeme vypínacími oky a montujeme do připravených rámů. Malířská plátna dodáváme v šíři 150 cm, 220 cm, 240 cm nebo 300 cm.

 

Sháníte opony a jevištní textilie?

Kontaktujte nás