Opravy a údržba jevištní techniky

Aby jevištní technika fungovala dlouhé roky, je potřeba určitá údržba, kterou vám naše firma zajistí na klíč. Pomůžeme vám samozřejmě i s dílčími úkony. Pokud se nějaká čast nebo komponenta rozbije, pomůžeme vám ji opravit, vyměnit, případně vymyslíme nové řešení, které takové situaci do budoucna zabrání.

Nejčastěji v této oblasti pomáháme divadlům, kinosálům a kulturním domům. Zkrátka tam, kde je největší provoz. Situací, kdy se něco zkrátka nepovede a rozbije může nastat mnoho a proto se jim snažíme předcházet, jak jen to jde. Proto také klademe důraz na požární ochranu a aplikujeme protipožární impregnace.

 

Opravy pojezdových systémů

Provádíme opravy porouchaných mechanických i elektrických pojezdů opon. Ať už je závada způsobená čímkoli, naši technici si vždy s řešením poradí a navrhnou finančně dostupné řešení opravy Vašeho pojezdu. Velmi žádaným řešením je například zachování stávajícího elektrického pohonu s výměnou vodících kolejnic, kdy je oprava řešena systémem plug&play. Staré kolejnice jsou nahrazeny novými. Výhodou je velmi malá časová náročnost tohoto řešení.

 

Pro vaše stávající systémy vyrábíme i komponenty mezi které patří mj:

  • jezdce pro dráhy a pojezdy opon profilu „T“ 40 mm×40 mm
  • zakázková výroba jezdců pro „T“ a „C“ profily
  • převáděcí a zpětné kladky
  • napínací mechanismy pohonných ocelových a textilních lan

 

Opravy jevištních tahů

Provádíme kompletní opravy jevištních tahových zařízení. Opravy provedeme dle požadavků Vaší revizní zprávy a normy ČSN 91 8112.

 

Demontáž a likvidace starých tahů

Pokud vám vaše staré a opotřebované tahové zařízení nevyhovuje či neprošlo revizí, při objednání nových tahů vám staré demontujeme a zlikvidujeme dle platných ekologických norem.

 

Nabídka pro vaše stávající oponové systémy a kolejnice

Není vždy nutné utrácet vysoké částky finančních prostředků a kupovat celý nový systém oponových kolejnic s ručním či elektrickým ovládáním. Opravy či kompletní repase vašich systémů pro ovládání opon vyjdou mnohem levněji.

  • doplnění elektrického ovládání pro mechanicky nebo ručně ovládané opony
  • doplnění mechanického ovládání pro ručně ovládané opony
  • výměna kolejnic a drah s napojením na původní elektrické či mechanické ovládání
  • opravy a servis motorových systémů

 

Potřebujete opravu nebo údržbu jevištní techniky?

Kontaktujte nás