Kolejnicové a dráhové systémy

Součástí každého společenského sálu jsou zpravidla závěsy a záclony. A protože každá instalace má svoje specifika a požadavky klientů jsou rozmanité, jsme jedinnou firmou na trhu, u které najdete nejen kolejnice závěsů vlastní výroby.

Držíme však skladem bez nadsázky kolejnice z celého světa. Jsme připraveni vám vyhovět cenově dostupnými projektovými kolejnicemi i designově náročnými kolejnicemi. Do historických objektů, kam se moderní hliníkové systémy nehodí, dodáváme klasické dekorativní garnýže vyrobené z ušlechtilých kovů, přičemž si můžete vybírat z nejrůznějších provedení. Mosazné, měděné, stříbrné či dokonce s imitací kamene a s nepřeberným množstvím koncovek a konzol, které dodají celé garnýži správný punc noblesy.

Pakliže upřednostňujete nenáročnou manipulaci pomocí servopohonů, elektrické garnýže jsou správnou cestou jak udělat z obyčejných závěsů závěsy pro 21. století. Elektromotorické kolejnice dodáváme s přípravou pro napojení na tzv. chytré řídící systémy nebo s rádiovými dálkovými ovladači. Ovládání lze napojit i na klasické vypínače.

Plánujete-li do svého prostoru nové závěsy a kolejnice, obraťte se na náš tým. Zhodnotíme Vaše požadavky a vybereme ten správný typ kolejnice.

 

Potřebujete kolejnicové a dráhové systémy?

Kontaktujte nás