Akustická izolace a tlumení

Řešíte nevhodnou akustiku v nahrávacím studiu nebo máte problémy s dlouhou dobou dozvuku na sále? Poradíme si s|nevhodnou akustikou společenských prostorů. Zajišťujeme měření a projekty pro akustickou úpravu vašich prostorů. Vybavíme vaše prostory funkčními akustickými prvky.

Unikátní akustické řešení v podobě zvukově izolační opony pomůže zvukově oddělit prostory. Nabízíme akusticky funkční okenní rolety s činitelem zvukové pohltivosti αw = 0,6(H) a akusticky funkční závěsy s činitelem zvukové pohltivosti αw = 0,7 – 0,8(H).

Dále nabízíme polepení klasických jevištních portálů. Jde o moderní, vysoce kvalitní netkané textilie vyvinuté s ohledem na co největší mechanickou odolnost. Jevištní materiály Harmony jsou perfektně ohebné, přičemž neztrácejí svoji pevnost. Mezi další přednosti těchto materiálů patří i odvětví akustiky, kde dosáhnete pohlcení zvuku tam, kde se dříve odrážel a způsoboval tak nežádoucí dozvuky. Jevištní materiál Harmony je vhodný zejména jako trvale položený jevištní koberec. Jeho vlastnosti však nejvíce vyniknou jako akustická a estetická krytina divadelních portálů. V této roli vykazuje vynikající výsledky oproti často používanému sametu, který je při mechanickém namáhání chatrný. Zejména v oblasti divadelních představení, kde je vyžadován kontakt herce s portálem nenajdete spolehlivější materiál než je Harmony. Údržba je snadná. Pro běžné čištění postačí suché luxování. Instalaci a nalepení v podobě koberce či portálu Vám provede naše společnost.

 

Zvuková opona

Profesionální akustické řešení určené tam, kde je kladen důraz na striktní zvukové oddělení dvou prostorů pomocí sametové opony. Sendvičové složení opony zaručí pohlcení a nepropuštění zvuku mezi přední a zadní stranou opony. Oponu vyrábíme ve třech provedeních. 3 vrstvá, 5 vrstvá a 7 vrstvá varianta umí útlum až 15 dB v laboratorních podmínkách.

Unikátní řešení zvukové opony však umožňuje i pohodlné shrnování do stran v případě, že chcete zvukově oddělené prostory propojit.

 

Potřebujete akustické izolace?

Kontaktujte nás