Nový konfigurátor opon!

Hledáte novou oponu nebo závěs pro Vaše divadlo, školu, kulturní dům nebo domácí kino? Chcete si vybrat z mnoha možností látek, barev, rozměrů a řasení? Chcete vidět, jak by Vaše opona nebo závěs vypadala v portálu? A co takhle si rovnou objednat a zaplatit online?

Pokud ano, pak je pro Vás ideální naše nová služba - konfigurátor opon. Konfigurátor opon je unikátní nástroj, který Vám umožní vytvořit si návrh opony nebo závěsu podle Vašich představ a požadavků. Stačí zadat pár údajů, jako jsou typ portálu, šířka a výška opony nebo závěsu, šířka a výška portálového okna, překryv u opony uprostřed, typ látky, barva látky, harlekýn, instalace a doprava. Konfigurátor Vám pak ukáže náhled Vaší opony nebo závěsu v různých variantách a spočítá Vám cenu včetně DPH.

Konfigurátor opon je vylepšený, přehlednější a snadněji ovladatelný než předchozí verze. Máte k dispozici více možností a funkcí, které Vám pomohou vytvořit si oponu nebo závěs přesně podle Vašich potřeb. Můžete si například změnit řasení opony nebo závěsu od 0% do 100%, zvolit si harlekýn z různých vzorů a barev. Konfigurátor opon je také rychlejší a spolehlivější než dříve.

Pokud jste spokojeni s Vaším návrhem, můžete si ho uložit, sdílet, tisknout nebo rovnou objednat a zaplatit online. Pokud si nejste jisti některými položkami nebo uchycením opony nebo závěsu, nebo si chcete prohlédnout vzorky látek, můžete nás kdykoliv kontaktovat. Rádi Vám poradíme a případně přijedeme přesně zaměřit oponu nebo závěs a přivezeme Vám ukázat vzory látek.

Konfigurátor opon je jednoduchý, rychlý a pohodlný způsob, jak si pořídit novou oponu nebo závěs pro Vaše divadlo, školu, kulturní dům nebo domácí kino. Vyzkoušejte ho ještě dnes a přesvědčte se sami o jeho výhodách.

Vyzkoušejte zde